Letecká společnost Singapore Airlines

Objevte kouzlo Singapore Airlines – nejrespektovanější značky v oboru letecké přepravy. Singapore Airlines disponuje jednou z nejmladších leteckých flotil na světě, síť linek pokrývá pět kontinentů. Pravidelně se umisťuje v první pětici nejlepších leteckých společností roku v hodnocení Skytrax. Dle tohoto hodnocení patří Singapore Airlines mezi 12 nejlepších leteckách společností na světě. Společnost funguje již od roku 1947 (do roku 1972 pod názvem Malayan Airways). Domovským letištěm je letiště Changi v Singapuru. Ze servisu poskytovaného na jejich palubách letuškami – Singapore Girls – se stal celosvětově uznávaný symbol kvality. Je nám potěšením nabídnout Vám rezervaci letenek na klíč právě se Singapore Airlines.

Mám zájem o letenku se Singapore Airlines

 singapore-airlines-007.jpg
 
 

 

Výhody cestování se Singapore Airlines

K perfektnímu servisu na palubách svých letadel nabízí letecká společnost Singapore Airlines navíc následující výhody pro své cestující:

Tranzit v Singapuru

Ve spolupráci s letištěcm Changi nabízí Singapore Airlines svým cestujícím program Singapore Explorer Pass. Pokud pro vás není Singapur cílovou destinací, můžete si zakoupit Singapore Explorer Pass, díky němuž můžete navštívit vybrané atrakce v Singapuru. 

 


singapore-airlines-014.jpgsingapore-airlines-010.jpg 
 

 

Letové řády Singapore Airlines

Udělejte z vaší cesty na dovolenou zážitek a leťte se Singapore Airlines. Přímé lety jsou denně operovány z evropských měst: Mnichov, Frankfurt, Miláno, Kodaň, Amsterdam, Paříž, Zurich, Londýn, Řím a Barcelona. Samozřejmostí je možnost zakoupení letenky včetně přípojového letu z Prahy nebo Vídně.

Flotila Singapore Airlines

Ve flotile Singapore Airlines naleznete nejmodernější letouny současnosti - Airbus A350 i Boeing 787 a samozřejmostí je i největší letoun současnosti Airbus A380. Dalšími stroji ve flotile jsou Airbus A330-300, Boeing 777-300 a Boeing 777-300ER.

 

 

 

Servis na palubách Singapore Airlines

První třída Singapore Airlines

V první třídě disponují letadla Singapore Airlines nejširším sedadlem na světě, jenž může být v okamžiku proměněno ve zcela rovnou postel, která vám umožní pohodlný spánek. Inovovaná First class od Singapore Airlines na palubách letadel typu Boeing 777–300ER se sedačkami širokými skoro 90 cm a obrazovkami s dotykovou obrazovkou s úhlopříčkou 58 cm poskytuje maximální úroveň komfortu nejnáročnějším klientům. Sedadla ve First class jsou uspořádána v konfiguraci 1–2–1, tak aby měl každý cestující přístup do uličky.

Cestující v první třídě si mohou nejpozději 24 hodin před cestou rezervovat vybraný pokrm z pestré nabídky světových kuchařů.

Suites

Suites jsou součástí první třídy ve vybraných typech letounů a představují nejvyšší stupeň soukromí během cestování.

Na palubách Airbusu A380 Singapore Airlines se jedná v podstatě o soukromý apartmán, který se stane po dobu vašeho letu vaším individuálním prostorem, v němž sami rozhodujete o úrovni soukromí. Kabina má vlastní posuvné dveře a žaluzie a díky tomu vám poskytne útočiště pro odpočinek, relaxaci nebo se může stát vaší osobní kanceláří. Ve suitě se nachází samostatná postel zcela oddělená od sedadla a velký a výškově nastavitelný stůl, který vám poskytne prostor pro příjemné stolování nebo klidnou práci.

Prostory byly navrženy designérem pro luxusní jachty - Jean-Jacques Coste a jsou laděny do krémové a hnědé barvy s prvky dřeva a kůže, aby vytvořily útulnou domácí atmosféru.

Pokud cestujete ve dvojici, lze dva sousedící apartmány proměnit v luxusní dvoulůžkový apartmán. Součástí suity je kožené sedadlo o šíři téměř 90 cm, samostatné plnohodnotné lůžko se všemi lůžkovinami, stůl, dotykový LCD monitor s úhlopříčkou zhruba 60 cm a bezdrátový tablet pro ovládání všech funkcí.

I stolování je v první třídě zážitkem - vynikající menu sestavené týmem známých kuchařů z celého světa je podáváno v luxusním porcelánu k běžnému stolu, u kterého si můžete výtečné pokrmy a nápoje pohodlně vychutnat a užít si plnohodnotný oběd nebo večeři. Součástí neomezené nabídky je i výběr vín, destilátů a nealkoholických nápojů.

Samozřejmostí je kosmetický balíček se vším potřebným, připojení k internetu a velmi bohatý zábavní systém KrisWorld - obsahuje filmy, televizní programy, hudbu, hry a aplikace.

 singapore-airlines-011.jpgsingapore-airlines-031.jpgsingapore-airlines-032.jpg
 

 

Business třída Singapore Airlines

Singapore Airlines nabízí svým cestujícím nejprostornější sedadla v kategorii business – sedadla mají šíři 70 až 86 cm. Každé kožené sedadlo je možné rozložit na plnohodnotnou postel s dostatečným protorem k protažení, která Vám zajistí kvalitní odpočinek. Sedadla v business třídě mají mezi sebou bezkonkurenčně velké rozestupy a každé sedadlo má vlastní přístup do uličky. Sedadla jsou v konfiguraci 1–2–1. Během letu můžete rovněž vychutnat jedinečný kulinářský zážitek. Každé menu je sestaveno kulinářskými mistry tak, aby pro cestující bylo zážitkem.

Cestující v business třídě si mohou nejpozději 24 hodin před cestou rezervovat vybraný pokrm z pestré nabídky světových kuchařů.

Business třída v Airbusu A380

Velmi pohodlné kvalitní sedadlo vyrobené z kůže se stiskem tlačítka promění ve zcela vodorovnou postel a pokud cestujete na středovém dvojsedadle s partnerem, mohou vám letušky na noc připravit manželskou postel. Na dotykovém monitoru s úhlopříčkou 45 cm se můžete ponořit do sledování špičkového zábavního systému KriwWorld, který Vám může uložit seznam skladeb pro budoucí lety (pro členy KrisFlyer).

Business třída v Airbusu A350 a Boeingu 777-300ER

Dalši a trošku jiný typ business třídy si můžete užít v letounech typu Airbus A350 a Boeing 777-300ER. Rovněž můžte počítat s pohodlným koženým sedadelm rozložitelným do plně vodorovné polohy. Samozřejmostí je připojení k internetu a zábavní systém KrisWorld na osobní obrazovce s úhlopříčkou 45 cm, USB, eXport, HDMI a elektrické napájení.

Business třída na regionálních letech

I na krátkých letech je cestujícím business třídy k dispozici pohodlné sedadlo, které lze upravit do plnohodnotného lůžka. Samozřejmostí je opět přístup do uličky z každého sedadla, tedy konfigurace 1-2-1. Rovněž je k dispozici zábavní systém KriwWorld a široký výběr výtečných pormů a nápojů.

 

 singapore-airlines-034.jpgsingapore-airlines-036.jpg
 

 

Premium ekonomy Singapore Airlines

Od 9.8.2015 jsou na některých letech Singapore Airlines nově k dispozici i sedadla v premium ekonomy. V současnosti si premium ekonomy můžete vychutnat v letounech typu Airbus A380, Airbus A350 a Boeing 777-300ER.

Jedná se o mezistupeň mezi ekonomickou a business třídou. K dispozici jsou pohodlná kožená sedadla o šíři téměř 50 cm, rozestupy mezi sedadly jsou 96,5 cm a konfigurace sedadel v kabině je 2–4–2. Cestující mají k dispoici vlastní monitor s úhlopříčkou 33 cm (největší ve své třídě), na němž si mohou vychutnat širokou nabídku zábavního systému KrisWorld.

Během letu je cestujícím k dispozici možnost využít USB port, zdroj napájení i např. lampu na čtení. V premium ekonomy si můžete užít servis blížící se business třídě - k dispozici jsou během celého letu šamaňské, výběrová vína a samozřejmostí je i strava od světových kuchařů.

Povolená váha odbavených zavazadel je vyšší než v ekonomické třídě - celkem 35 kg (jeden kus nesmí přesáhnout váhu 32 kg), na věrnostní karty se načítá o 10 % více mil než je tomu v ekonomické třídě. Samozřejmostí je i přednostní odbavení a nástup do letadla.

Cestující ve třídě premium ekonomy si mohou nejpozději 24 hodin před cestou rezervovat vybraný pokrm z nabídky světových kuchařů nebo si na palubě mohou vybrat ze tří nabízených pokrmů.

 singapore-airlines-038.jpgsingapore-airlines-039.jpg
 

 

Ekonomická třída Singapore Airlines

U letecké společnosti Singapore Airlines si můžete vychutnat cestu v několika konceptech ekonomické třídy. Nejnovější model představuje ekonomy v letounech typu Airbus A350, některých typech Airbusu A380 a v Boeingu B787. Zde si užijete nejnovější typy sedadel, které poskytují cestujícím více prostoru a větší výběr možností pro zábavu než tomu bylo dříve. Cestování se pro vás tak stane zážitkem i v ekonomické třídě. Sedadlo je koncipováno tak, že minimalizuje zásahy okolí do vašeho osobního prostoru, je ergonomicky tvarované a poskytuje dostatečný prostor pro nohy, navíc má nastavitelnou opěrku hlavy.

Pokud poletíte v ekonomické třídě v ostatních typech letounů, můžete rovněž očekávat servis na vysoké úrovni a dostatečně pohodlná sedadla. Během letu jsou ve všech typech letounů podávány vybrané pokrmy asijské i světové kuchyně, široký je i výběr z vinného a nápojového lístku. Pro cestující se stravovacím omezením je samozřejmá možnost volby vhodného pokrmu. Tuto informaci je nezbytné nahlásti minimálně 48 hodin před cestou. Stejně tak je možné vyžádat speciální stravu určenou dětem a kojencům.

Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka různých druhů zábavy během letu prostřednictvím zábavního systému KrisWorld, každé sedadlo je vybaveno osobní LCD obrazovkou s úhlopříčkou 26 cm. Na vybraných letech můžete rovněž počítat s připojením k internetu během letu.

 singapore-airlines-040.jpgsingapore-airlines-042.jpg
 

 

singapore-airlines-048.jpg 

KrisFlyer - věrnostní program

Ve větnostním programu Singapore Airlines s názvem KrisFlyer můžete za své proletěné letenky se Singapore Airlines a jejich partnery sbírat míle. Singapore Airlines jsou členem Star Alliance, míle tedy můžete sbírat na letech všech členů této aliance. Program má tři úrovně, základní, stříbrnou a zlatou, dle počtu nasbíraných mil. Od úrovně program se pak odvíjí řada výhod. Míle můžete využít na nákup letenek, upgrade do vyšší třídy nebo nákup zboží a služeb.

 

 

Airbus A380 Singapore Airlines

Bezkonkurenční exkluzivita a komfort čeká na cestující, kteří poletí se Singapurskými aeroliniemi a využijí služeb Airbusu A380, největšího letadla na světě. Jeho kapacita je až 471 míst ve třech třídách. Jetoun je koncipován ve třech variantách. V prvních dvou je na hlavní palubě 12 míst v luxusních Singapore Airlines Suites. Ve zbylé je první třída jen o počtu 6 míst na horní palubě. Suity nabízejí vyšší komfort než běžná First class a v oblasti soukromí, luxusu a osobního prostoru nenacházejí konkurenci. Každá jednotlivá kabina Suites, vybavená posuvnými dveřmi a žaluziemi, vám nabízí svobodu rozhodovat o úrovni soukromí.

Business třída situovaná na horní palubě v prvním typu letounu má 60 míst, ve druhém pak zabírá celou horní palubu s počtem 86 sedadel. Ekonomická třída nabízí dalších 333 míst rozdělených na obou palubách v prvním typu letounu a ve druhém pak 245 sedadel pouze na hlavní palubě. Hlavní paluba prvních dvou typů letounů mezi první a ekonomickkou třídou dále nabízí 36 sedadel Premium Ekonomy class. Ve třetím typu letounu je na hlavní palubě 44 sedadel premium ekonomy, 343 sedadel ekonomické třídy a na horní palubě 6 suit a 78 sedadel business třídy. Letadlo zahájilo komerční provoz dne 25. října 2007 během prvního speciálního letu mezi Singapurem a Sydney. Většina sedadel tohoto letu byla vydražená přes aukční síň Ebay a všechny prostředky z aukce byly věnovány na charitativní účely. Dne 28. října 2007 začal oficiální provoz podle letového řádu na jedné ze tří linek mezi Singapurem a Sydney. Dodání dalších letadel umožnilo společnosti Singapore Airlines zahájit provoz na lince Singapur – Londýn v březnu roku 2008. V současné době je letoun A380–800 nasazován na lety mezi Singapurem a z evropských destinací Londýnem, Curychem, Frankfurtem a Paříží. Ze Singapuru pak Airbus A380 létá například do Sydney, Tokia, Hongkongu a Melbourne.

Airbus A380 Singapore Airlines

Mám zájem o letenku se Singapore Airlines

Naši specialisté na letenky