Letecká společnost Singapore Airlines

Objevte kouzlo Singapore Airlines – nejrespektovanější značky v oboru letecké přepravy. Singapore Airlines disponuje jednou z nejmladších letadlových flotil na světě, síť linek pokrývá pět kontinentů. Pravidelně se umisťuje v první pětici nejlepších leteckých společností roku v hodnocení Skytrax. Společnost funguje již od roku 1947 (do roku 1972 pod názvem Malayan Airways). Domovským letištěm je letiště Changi v Singapuru. Ze servisu poskytovaného na jejich palubách letuškami – Singapore Girls – se stal celosvětově uznávaný symbol kvality. Je nám potěšením nabídnout Vám rezervaci letenek na klíč právě se Singapore Airlines.

Mám zájem o letenku se Singapore Airlines

 singapore-airlines-007.jpg
 
 

 

Výhody cestování se Singapore Airlines

K perfektnímu servisu na palubách svých letadel nabízí letecká společnost Singapore Airlines ještě následující výhody pro své cestující:

Tranzit v Singapuru

Ve spolupráci s letištěcm Changi nabízí Singapore Airlines svým cestujícím program Changi Transit Privileges. Pokud pro Vás není Singapur cílovou destinací, můžete si vyzvednout voucher v hodnodě 20,- SGD na osobu a během tranzitu využít hodnotu voucheru k nákupům, návštěvě baru nebo salonku Ambassador Lounge na dvě hodiny zcela zdarma (delší čas v salonku je možné dokoupit za 12,- SGD za osobu a další hodinu).

Pokud máte málo času, můžete si dopřát výměnou za voucher patnáctiminutovou masáž hlavy a krku - anebo vstup do sauny ve Spa Express.

 

Singapore Stopover Holiday

Pokud cestujete se Singapore Airlines na Nový Zéland, do Austrálie či do některé z asijských destinací udělejte si zastávku v Singapuru a využijte zvýhodněné nabídky ubytování a volných vstupů na řadu turistických atrakcí programu Singapore Stopover Holiday. Ubytování si můžete vybrat v hotelech deseti cenových kategorií. Z pestré nabídky si tak vybere každý podle svých možností a potřeb. Ceny jednotlivých hotelů u jednotlivých programů Vám na vyžádání rádi sdělíme. Basic Singapore Stopover Holiday zahrnuje pouze ubytování, Singapore Stopover Holiday pak zahrnuje i vstupy na různé atrakce v Singapuru.

Více o Singapore Stopover Holiday

singapore-airlines-004.jpgsingapore-airlines-010.jpg 
 

 

Letové řády Singapore Airlines

Udělejte z Vaši cesty na dovolenou zážitek a leťte se Singapore Airlines. Lety jsou denně operovány z evropských měst: Mnichov, Frankfurt, Miláno, Kodaň, Amsterdam, Paříž, Zurich, Londýn, Řím a Barcelona. Samozřejmostí je možnost zakoupení letenky včetně přípojového letu z Prahy nebo Vídně.

 

Servis na palubách Singapore Airlines

První třída Singapore Airlines

V první třídě disponují letadla Singapore Airlines nejširším sedadlem na světě, jenž může být v okamžiku proměněno ve zcela rovnou postel, která Vám umožní pohodlný spánek. Inovovaná First class od Singapore Airlines na palubách letadel typu Boeing 777–300ER se sedačkami širokými 90cm a obrazovkami s dotykovou obrazovkou s uhlopříčkou 58 cm poskytuje maximální úroveň komfortu nejnáročnějším klientům. Sedadla ve First class (i v Business třídě) jsou uspořádána v konfiguraci 1–2–1, tak aby měl každý cestující přístup do uličky.

 singapore-airlines-011.jpg
 

 

Business třída Singapore Airlines

Singapore Airlines nabízí svým cestujícím nejprostornější sedadla v kategorii business – sedadla mají šíři až 86 cm. Každé kožené sedadlo je možné rozložit na plnohodnotnou postel s dostatečným protorem k protažení, která Vám zajistí kvalitní odpočinek. Sedadla v business třídě těchto typů letadel mají mezi sebou bezkonkurenčně velké rozestupy a každé sedadlo má vlastní přístup do uličky. Sedadla jsou v konfiguraci 1–2–1. Během letu můžete rovněž vychutnat jedinečný kulinářský zážitek. Každé menu je sestaveno kulinářskými mistry tak, aby pro cestující bylo zážitkem.

 singapore-airlines-012.jpg
 

 

Premium ekonomy Singapore Airlines

Od 9.8.2015 jsou na některých letech Singapore Airlines nově k dispozici i sedadla v premium ekonomy. Jedná se o mezistupeň mezi ekonomickou a business třídou. K dispozici jsou pohodlná kožená sedadla, rozestupy mezi sedadly jsou 96,5 cm, šíře sedadel 47 – 49,5 cm a konfigurace sedadel v kabině je 2–4–2. Cestující mají k dispoici vlastní monitor 13,3 palců (největší ve své třídě) a další náležitosti. Využít mohou rovněž sevisu, poskytovaného v premium ekonomy – k dispozici jsou během celého letu šamaňské a výběrová vína, povolená váha odbavených zavazadel je vyšší než v ekonomické třídě, na věrnostní karty se načítá o 10 % více mil. Samozřejmostí je i přednostní odbavení a nástup do letadla. Třída premium ekonomy je k dispozici zatím pouze na vybraných letech Singapore Airlines.

 singapore-airlines-014.jpg
 

 

Ekonomická třída Singapore Airlines

V ekonomické třídě můžete v letadlech typu Airbus A380, A330–300 a Boeing 777–300ER pohodlně cestovat v nejnovějším typu sedadel, které poskytují cestujícím více prostoru a větší výběr možností pro zábavu než tomu bylo dříve. Cestování se pro Vás tak stane zážitkem i v ekonomické třídě. Sedadlo je koncipováno tak, že minimalizuje zásahy okolí do Vašeho osobního prostoru, je ergonomicky tvarované a poskytuje dostatečný prostor pro nohy, navíc má nastavitelnou opěrku hlavy. Pokud poletíte v ekonomické třídě v ostatních typech letounů, můžete rovněž očekávat servis na vysoké úrovni a dostatečně pohodlná sedadla. Během letu jsou ve všech typech letounů podávány vybrané pokrmy asijské i světové kuchyně, široký je i výběr z vinného a nápojového lístku. Samozřejmostí je rozsáhlá nabídka různých druhů zábavy během letu, každé sedadlo je vybaveno osobní LCD obrazovkou.

 singapore-airlines-004.jpg
 

 

Airbus A380

Bezkonkurenční exkluzivita a komfort čeká na cestující, kteří poletí se Singapurskými aeroliniemi a využijí služeb Airbusu A380, největšího letadla na světě. Jeho kapacita je 471 míst ve třech třídách. 12 míst je na hlavní palubě v luxusních Singapore Airlines Suites. Ty nabízejí vyšší komfort než běžná First class a v oblasti soukromí, luxusu a osobního prostoru nenacházejí konkurenci. Každá jednotlivá kabina Suites, vybavená posuvnými dveřmi a žaluziemi, Vám nabízí svobodu rozhodovat o úrovni soukromí.

Business třída situovaná na horní palubě má 60 míst. Ekonomická třída nabízí dalších 399 míst rozdělených na obou palubách. Letadlo zahájilo komerční provoz dne 25. října 2007 během prvního speciálního letu mezi Singapurem a Sydney. Většina sedadel tohoto letu byla vydražená přes aukční síň Ebay a všechny prostředky z aukce byly věnovány na charitativní účely. Dne 28. října 2007 začal oficiální provoz podle letového řádu na jedné ze tří linek mezi Singapurem a Sydney. Dodání dalších letadel umožnilo společnosti Singapore Airlines zahájit provoz na lince Singapure – Londýn v březnu roku 2008. V současné době je letoun A380–800 nasazován na lety mezi Singapurem a z evropských destinací Londýnem, Curychem, Frankfurtem a Paříží. Ze Singapuru pak Airbus A380 létá například do Sydney, Tokia, Hongkongu a Melbourne.

Airbus A380 Singapore Airlines

Mám zájem o letenku se Singapore Airlines

Naši specialisté na letenky