VIP Service - Club Continental

Pro náročné klienty nabízí VIP Service Club CONTINENTAL na Letišti Václava Havla Praha okamžité a privátní odbavení v luxusním prostředí, cestování bez stresu a čekání na přepážkách. Podstatnou výhodou je značná úspora času při pobytu na letišti, maximální pohodlí a komfortpřed odletem nebo po příletu Vašeho letadla v jednom ze 9 luxusních salonků. Pouze díky této službě může Vaše cesta začít naprosto výjimečně. Nechte se dovézt limuzínou až k letadlu a pijte šampaňské v luxusním salonku ještě 5 minut před startem letadla. Pokud navíc bydlíte do 30 km od letiště, přiveze vás do Clubu CONTINENTAL Škoda Limousine Service zcela zdarma. O ostatní se postarají agenti VIP Service, kteří Vás i Vaše zavazadla odbaví, jsou Vám maximálně k dispozici a zařídí vše potřebné. Nakonec Vás odvezou limuzínou přímo k letadlu po ploše.

 vip-service-002.jpg
 

 

Celoroční členství Gold Card za 170 000 Kč za osobu = kompletní VIP odbavení cestujícího v Clubu CONTINENTAL při odletu i po příletu včetně zavazadel, parkování zdarma na hlídaném VIP parkovišti, sleva 20 % na všechny služby včetně občerstvení nad rámec all-inclusive.

Ceník jednorázového kompletního VIP odbavení cestujícího v Clubu CONTINENTAL při odletu nebo po příletu včetně zavazadel platný od 1.3.2017

Pro objednávky méně než 24 hodin před odletem bude připočítán příplatek 50 %.

 

Počet osobCena za objednávku více než 24 hodin předem
1 osoba 4 400Kč
2 osoby 6 400 Kč
3 osoby 8 250 Kč
4 osoby 11 000 Kč
každá další osoba na stejném letu 2 750 Kč
odbavení dítěte do 11 let v doprovodu dospělého 1 000 Kč

*Ceny se vztahují vždy k jednomu příletu nebo odletu se stejným číslem letu. Odbavení dítěte do 2 let v doprovodu dospělé osoby zdarma.

 

Ostatní služby jsou účtovány následovně:

500 Kč – parkování za každých započatých 24 hodin nad rámec parkování zdarma
130 Kč – balení standardního zavazadla
250 Kč – balení nestandardního zavazadla (golfové bagy, lyže, kočárky atp.)
590 Kč – dovoz maximálně 4 ks zavazadel do 30 km
290 Kč – doprovodná/neletící osoba

  • Naši specialisté na letenky