Letištní salónky na letišti Praha

Víme, že čekání na letištích může být nepohodlné, a proto jsme vám v Airticket sepsali informace k letištním salónkům na letišti Václava Havla v Praze. Specifikaci možného využití jednotlivých salónků uvádíme vždy u konkrétního salónku.

salonky-praha-030.png 
 

 

Salónky na Terminálu 1


salonky-praha-019.jpg

VIP Service Club CONTINENTAL

VIP Service Club Continental nabízí okamžité odbavení bez stresů a čekání na přepážkách v pohodlí salónku před odletem nebo po příletu vašeho letadla. Jedná se o placenou službu, kterou je možné si zakoupit a bližší informace naleznete na našem webu na odkazu níže.

VIP Service Club Continental

salonky-praha-001.jpg 

Mastercard Lounge

MasterCard Lounge je určen cestujícím do zemí mimo schengenský prostor, tedy odlétajícím z Terminálu 1. Očekávat můžete pohodlí a komfort salónku, all-inclusive občerstvení, sprchy, dětský koutek, TV, wi-fi i denní tisk. Otevřeno je 05:30 – 22:00 Salónek se nachází za pasovou kontrolou a walk-through nákupní zónou, navedou vás letištní navigace "Airport Lounges" ve směru k prstu B. Salonek se nahcází po levé straně v 1. patře. Cenu vstupu Vám rádi ověříme, platit lze i na místě.

 

 

Salónky na Terminálu 2 

salonky-praha-009.png 

FastTrack Lounge

FastTrack Lounge je určen cestujícím v rámci schengenského prostoru, odlétajícím z Terminálu 2, je však možné jej využít i při cestách z Terminálu 1. Salónek nabízí pohodlí a komfort, all-inclusive občerstvení, dětský koutek, místo pro setkání a obchodní jednání. Samozřejmostí jsou TV, wi-fi, a denní tisk. Otevřen je 05:00 – 22:00 a naleznete jej ve 2. patře odletové haly Terminálu 2 – vstup po schodišti s červeným kobercem. Ceny vstupů Vám rádi ověříme.

Private Check-in Service

Služba Private Check-in Service přináší individuální odbavení vás i vašich zavazadel

Ceny Vám na vyžádání rádi ověříme aktuálně. K cenám je účtován poplatek 600,- CZK za zprostředkování.

salonky-praha-016.jpg 

Erste Premier Lounge

ERSTE Premier Lounge poskytuje stejné služby jako MasterCard Lounge, nicméně je určen pro cestující do zemí schengenského prostoru, tedy s odletem z Terminálu 2. Otevírací doba je 05:00 – 22:00 a cena vstupu Vám rádi ověříme. Salónek nabízí pohodlí a komfort, all-inclusive občerstvení, dětský koutek a sprchy. Platba je možná až na místě a salónek se nachází cca 100 m za bezpečnostní kontrolou ve 2. patře.

Pronájem Premier Private Lounge

Premier Private Lounge představuje možnost pronájmu odděleného VIP salónku pro naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem. Poplatek za vstup Vám rádi ověříme a je zde nutná rezervace předem – pro ověření volné kapacity. V případě Vašeho zájmu vám dostupnost rádi ověříme.

 

AeroRooms

Pokud se potřebujete vyspat před odletem nebo po příletu, můžete využít non-stop ubytování AeroRooms. K dispozici máte dva typy ubytování:

  • Pro cestující před odletem, kteří ještě nejsou odbaveni - s přístupem z veřejné části terminálu.
  • Pro cestující, kteří jsou již odbaveni - s přístupem v tranzitní části terminálu za pasovou kontrolou.

Přístup do hotelu z veřejné části se nachází ve spojovacím objektu Terminálu 1 a Terminálu 2 a je umožněn pouze hostům s platnou rezervací. Pro vstup je nutné použití video zvonku pro identifikaci hosta, předložení čísla potvrzené rezervace a následně cestovního dokladu.

Přístup do hotelu z tranzitní (neveřejné) části terminálu naleznete v odletové hale Terminálu 1, za pasovou kontrolou. Je tedy možné využít jen pro cestující odlétající mimo schengenský prostor z Terminálu 1, v rámci přestupu na Terminálu 1 nebo při přestupu mezi Terminálem 1 a Terminálem 2. Pro vstup do hotelu je nutné předložit platnou palubní vstupenku, platný cestovní doklad a případně i číslo potvrzené rezervace (není nezbytně nutné, v případě volné kapacity se můžete ubytovat).

AeroRooms nabízí:

  • hotelové pokoje pro 1 - 4 osoby
  • možnost zajištění dětské postýlky
  • možnost zakoupení občerstvení a nápojů
  • TV, wi-fi, magazíny

Ceny vám na vyžádání rádi ověříme. Přes den je cena za hotelový pokoj nižší než v noci. Umístění dětské postýlky na pokoj je zpoplatněno.

 salonky-praha-005.jpgsalonky-praha-006.jpg
 

 

Naši specialisté na letenky