Letištní salónky na letišti Praha

Víme, že čekání na letištích může být nepohodlné, a proto jsme vám v Airticket sepsali informace k letištním salónkům na letišti Václava Havlav Praze. Specifikaci možného využití jednotlivých salónků uvádíme vždy u konkrétního salónku.

salonky-letiste-praha-001.jpg 
 

 

Salónky na Terminálu 1

 vip-service-005.jpg

VIP Service Club CONTINENTAL

VIP Service Club Continental nabízí okamžité odbavení bez stresů a čekání na přepážkách v pohodlí salónku před odletem nebo po příletu vašeho letadla. Jedná se o placenou službu, kterou je možné si zakoupit a bližší informace naleznete na našem webu na odkazu níže.

VIP Service Club Continental

salonky-praha-001.jpg 

MasterCard Lounge

MasterCard Lounge je určen především cestujícím do zemí mimo schengenský prostor, tedy odlétajícím z Terminálu 1. Očekávat můžete pohodlí a komfort salónku, all-inclusive občerstvení, sprchy, dětský koutek, TV, wi-fi, tablety k zapůjčení i denní tisk. Nachází se zde i pracovní koutek s PC a tiskárnou. Otevřeno je 06:00 – 23:00 a jednorázový vstup stojí 720,– CZK/1 osoba na 2 hodiny pobytu (děti do 3 let v doprovodu dospělého zdarma), platba možná až na místě. Salónek se nachází za pasovou kontrolou cca 100 metrů po levé straně ve 2. patře (sledujte letištní navigaci do Airport lounges).

 

 

Salónky na Terminálu 2

 

salonky-praha-003.jpg 

Reiffeisenbank Lounge

Reiffeisenbank Lounge je určen cestujícím v rámci schengenského prostoru, odlétajícím z Terminálu 2, je však možné jej využít i při cestách z Terminálu 1. Salónek nabízí pohodlí a komfort, all-inclusive občerstvení, individuální bezpečnostní kontrolu, dětský koutek i sprchy. Samozřejmostí jsou TV, wi-fi, tablety k zapůjčení a denní tisk. Otevřen je 06:00 – 22:00 a naleznete jej ve 2. patře odletové haly Terminálu 2 – vstup po schodišti s červeným kobercem. Jednorázový vstup je možný za 850,– CZK/1 osoba na 2 hodiny pobytu a děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby jsou zdarma. Platba je možná až na místě.

Private Check-in Service

Salónek Raiffeisenbank nabízí službu Private Check-in Service, která vám přináší individuální odbavení vás i vašich zavazadel. Mezití, co si užíváte pohodlí salónku Raiffeisenbank Lounge, za vás pracovník Private Check-in Service zajistí všechny náležitosti před odletem.

Ceny platné pro všechny rezervace:

  • 1 999 Kč/1 osoba
  • 2 699 Kč/2 osoby
  • 3 999 Kč/3 osoby (2 dospělí + 1 dítě do 14 let)
  • 4 699 Kč/4 osoby (2 dospělí + 2 děti do 14 let)

Ceny platí pro 2 hodiny pobytu v salónku a kompletní odbavení zavazadel. Děti do 3 let v doprovodu dospělé osoby zdarma. Službu je nutné objednat a zaplatit minimálně do 24 hodin předem.

salonky-praha-002.jpg 

Erste Premier Lounge

ERSTE Premieer Lounge poskytuje stejné služby jako MasterCard Lounge, nicméně je určen pro cestující do zemí schengenského prostoru, tedy s odletem z Terminálu 2. Otevírací doba je 06:00 – 22:00 a cena jednorázového vstupu 720,– CZK/1 osoba na 2 hodiny pobytu (děti do 3 let v doprovodu dospělého zdarma). Platba je možná až na místě a salónek se nachází cca 100 m za bezpečnostní kontrolou ve 2. patře po pravé straně. Salónek nabízí pohodlí a komfort, all-inclusive občerstvení, dětský koutek, pracovní koutek s PC a tiskárnou, TV, wi-fi, tablety k zapůjčení, denní tisk nebo sprchy.

Pronájem Premier Private Lounge

Premier Private Lounge představuje možnost pronájmu odděleného VIP salónku pro naprosté soukromí a pohodlí s privátním barem. Poplatek za vstup je 1 499 Kč/1 osoba na 2 hodiny pobytu (děti do 3 let v doprovodu dospělého zdarma). Zde je nutná rezervace předem – pro ověření volné kapacity je potřeba salónek kontaktovat. V případě vaše zájmu vám dostupnost rádi ověříme.

 

 

AeroRooms

Pokud se potřebujete vyspat před odletem nebo po příletu, můžete využít non-stop ubytování AeroRooms. K dispozici máte dva typy ubytování:

  • Pro cestující před odletem, kteří ještě nejsou odbaveni - s přístupem z veřejné části terminálu.
  • Pro cestující, kteří jsou již odbaveni - s přístupem v tranzitní části terminálu za pasovou kontrolou.

Přístup do hotelu z veřejné části se nachází ve spojovacím objektu Terminálu 1 a Terminálu 2 a je umožněn pouze hostům s platnou rezervací. Pro vstup je nutné použití video zvonku pro identifikaci hosta, předložení čísla potvrzené rezervace a následně cestovního dokladu.

Přístup do hotelu z tranzitní části terminálu naleznete v odletové hale Terminálu 1, za pasovou kontrolou. Je tedy možné využít jen pro cestující odlétající mimo schengenský prostor z Terminálu 1, v rámci přestupu na Terminálu 1 nebo při přestupu mezi Terminálem 1 a Terminálem 2. Pro vstup do hotelu je nutné předložit platnou palubní vstupenku, platný cestovní doklad a případně i číslo potvrzené rezervace (není nezbytně nutné, v případě volné kapacity se můžete ubytovat).

AeroRooms nabízí:

  • hotelové pokoje pro 1 - 4 osoby
  • možnost zajištění dětské postýlky
  • možnost zakoupení občerstvení a nápojů
  • TV, wi-fi, magazíny

Ceny vám na vyžádání rádi ověříme. Přes den je cena za hotelový pokoj nižší než v noci. Umístění dětské postýlky na pokoj je zpoplatněno. Zaplatit si můžete i Privátní X-box Lounge (pouze v čase 10:00 - 16:00).

Samostatnou sprchu si můžete zaplatit za 99 Kč na 30 minut pro jednu osobu.

Pokoj je nezbytné rezervovat minimálně 48 hodin předem, proto nás v případě zájmu kontaktujte. Číslo rezervace je nezbytné předložit při registraci.

 salonky-praha-005.jpgsalonky-praha-006.jpg
 

 

Naši specialisté na letenky