Letenky Mallorca

 

Ostrov Mallorca

Mallorca je proslulá svými nádhernými plážemi s azurovým mořem, odlehlými horami a svými oduševnělými horskými městečky. Spletitá síť vedlejších silnic přes nížiny a hory přitahuje silniční cyklisty.

Největší ostrov Španělska se nachází mezi východním a západním Středomořím a je zároveň největším z ostrovů Baleárského souostroví. Mallorca má na délku přibližně 110 kilometrů a na šířku 60 až 90 kilometrů.

Airticket Vám zajistí letenky přesně dle Vašich požadavků. Níže Vám doporučujeme kvalitní letecké společnosti, s nimiž máme osobní zkušenost a dobré ohlasy na kvalitu služeb i ze strany našich klientů. Na vyžádání Vám naši specialisté na letenky vyhledají let s kteroukoli níže zmíněnou leteckou společností.

Mám zájem o letenku na Mallorcu

 mallorca-001.jpg
 

Lety Praha - Palma de Mallorca, s leteckou společností Smart Wings

Pro odlety v prosinci, lednu a únoru nyní sleva 500 Kč.

Letové dny (platnost od 31.03.2024 do 25.10.2024) Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Po, Čt, Pá, Ne, Út, St Praha 18:05 Palma de Mallorca 20:35 QS 1164 2:30

Lety Palma de Mallorca - Praha, s leteckou společností Smart Wings

Letové dny (platnost od 31.03.2024 do 25.10.2024) Místo
odletu
Čas
odletu
Místo
příletu
Čas
příletu
Let Doba
Po, Čt, Pá, Ne, Út, St Palma de Mallorca 21:20 Praha 23:50 QS 1165 2:30

Kdy a jak letět na Malorku

Prahy na Malorku létají pravidelné přímé linky letecké společnosti Smartwings a z Vídně Austrian Airlines. Lety na Mallorcu jsou operovány na letiště Palma Mallorca. Let trvá zhruba 2,5 hodiny.

Mallorca je celoroční turistickou destinací. Nejvhodnější období pro plážovou dovolenou je mezi dubnem a listopadem. Teploty dosahují příjemných 30 °C. Letní měsíce jsou však nejnavštěvovanějším obdobím, a proto si ubytování, letenky a další věci spojené s cestou rezervujte včas.

Pokud cestujete na Mallorku například za cyklistikou, je vhodné ostrov navštívit od února do poloviny května a potom v říjnu a listopadu, kdy nejsou teploty ještě až tak vysoké.

 

Pláže Mallorky

Mallorca je známá také díky svým nádherným a dlouhým písčitým plážím s pozvolným vstupem do moře. Tyto pláže patří k nejkrásnějším v celém Středomoří. Mezi nejznámější patří například Puerto de Pollensa či Playa de Formentor na severu, Cala Mesquida a Playa de Alcudia na severovýchodě, Playa de S’Amarador na jihovýchodě nebo Cala Agulla na východě.

 mallorca-002.jpg
 

 

Silniční cyklistika na Mallorce

Ideální období pro cyklistickou dovolenou na Mallorce je jaro a podzim. Přijíždí sem tisíce cyklistů z celé Evropy, od nadšenců cyklistiky až po vrcholové sportovce. Na Mallorce je velké množství širokých silnic a malých silniček s nízkou hustotou provozu, které se klikatí po celém ostrově. Sami si můžete vybrat, zda zvolíte spíše jihovýchod ostrova, který je rovinatější a vhodnější pro první jarní kilometry, nebo naopak severní stranu, na které se tyčí členité pohoří s kopci až do 1000 m n.m.

Již mnoho roků je na Mallorce připraven tréninkový kemp pro nadšené cyklisty i cyklistky od www.alltraining.cz. Celodenní „all inclusive“ tréninkový a regenerační program je připraven jak pro aktivní výkonnostní cyklisty, tak i pro požitkáře, kteří si chtějí sportovní dovolenou na ostrově užít v pohodovém rytmu v partě kamarádů. Na klienty čeká celodenní propracovaný tréninkový program s profesionální péčí týmu trenérů. Zvýšíte efektivně svoji kondici, a ještě si užijete na své sportovní dovolené spoustu legrace. Po tréninku se o Vaši regeneraci postará fyzioterapeut, masér či wellness centrum v hotelu.

mallorca-004.jpg 
 

 Mám zájem o letenku na Mallorcu

Naši specialisté na letenky