Singapore Airlines Suite - First Class

Zcela ojedinělý produkt na palubě Airbusu A380 nabízí letecká společnost Singapore Airlines. Singapore Suites poskytují vyšší komfort než v běžné First class a v oblasti soukromí, luxusu a osobního prostoru nenajdou žádnou konkurenci. Každá jednotlivá kabina, vybavená posuvnými dveřmi a žaluziemi, vám nabízí svobodu rozhodovat o úrovni soukromí.

Těm, kteří během letu touží po spánku, poslouží samostatná plnohodnotná rovná postel v klasické velikosti s plyšovou matrací, která je součástí každé Singapore Airlines Suite. Nejedná se tedy o prostor pro spánek vytvořený z vašeho sedadla. V případě, že potřebuje během letu pracovat, vaše suita se může proměnit ve stylovou kancelář v oblacích. Každá Singapore Airlines Suite je vybavena pohodlným koženým křeslem, osvětlením pro dotváření atmosféry, úložným prostorem na příruční zavazadlo a osobní skříní na oblečení. Vedle úplného pracovního soukromí nabízí Singapore Airlines Suites velmi široký a výškově nastavitelný stůl, který může sloužit jako pracovní stůl, konferenční stolek při setkáních, či velký jídelní stůl.

Pakliže cestujete ve dvojici, lze dvě sousední suity proměnit v luxusní dvoulůžkový apartmán. Samozřejmostí jsou veškeré lůžkoviny a luxusní kosmetický balíček.

Během letu si můžete užít špičkový zábavní systém KrisWorld na osobním dotykovém LCD monitoru s úhlopříčkou 60 cm. Můžete sledovat filmy, televizní programy, poslouchat hudbu nebo si vychutnat některou z her a aplikací.

Singapore Airlines Suites skutečně překonávají komfort nabízený v klasických prvních třídách a představují nový standard luxusního cestování v letecké dopravě pro ty, kteří nic jiného neočekávají. Vedle nabídky špičkových produktů jsou pro zákazníky připravena jídla a nápoje, jakých by se jim dostalo ve světově proslulých restauracích. Mimoto si mohou zvolit, kdy budou chtít jíst a co si dají. Mezi velkým množstvím různých jídel naleznete i vybrané labužnické pochoutky, včetně některých exkluzivně navržených špičkovými šéfkuchaři mezinárodní gastronomické skupiny Singapurských aerolinií, kterými jsou například Gordon Ramsay z Velké Británie, Georges Blanc z Francie, Matt Moran z Austrálie a Sam Leong ze Singapuru. Požadovaný hlavní chod si můžete v případě zájmu rezervovat nejpozději 24 hodin před letem.

Samozřejmostí je i široká nabídka vín a dalších alkoholických a nealko nápojů.

 

 singapore-airlines-032.jpgsingapore-airlines-033.jpgsingapore-airlines-031.jpg

 
 

 

 

 

 

Nový zábavní systém KrisWorld nabízí velký výběr z až 1800 druhů zábavy. Vybrat si můžete z množství filmů, televizních show, hudebních CD, 3D her a dalších aplikací, to vše s využitím kvalitních protihlukových sluchátek. Díky novému balíku kancelářských aplikací mohou cestující jednoduše připojit svůj USB disk a ukládat a upravovat své soubory. K dispozici je i zásuvka pro dobíjení vašich zařízení a připojení k internetu.

Pokud se stanete členem KrisFlyer, můžete si ukládat své preference a nastavení systému KrisWorld a automaticky si je načíst při každém svém letu se Singapore Airlines. Na základě vaší historie  sledování a poslechu hudby vám systém sám bude nabízet doporučené filmy, hry a hudbu. Stačí se přihlásit k účtu KrisFlyer nebo zadat e-mailovou adresu.

singapore-airlines-049.jpg
 

Pokud chcete vyzkoušet let v unikátní suite, tak Vás předem chceme varovat, protože se stává vysoce návykovým. Rádi Vám připravíme Váš první zážitek. Suite bývají často obsazené, proto doporučujeme rezervovat letenku s předstihem.

Mám zájem o letenku ve suite

 

Singapore Airlines A380 – Business Class

Business class tak, jak jste ji ještě nikdy nezažili. Pohodlné 76 cm široké sedadlo, které se v okamžiku promění ve zcela vodorovnou postel. Během letu můžete očekávat servis jako v gurmánské restauraci – výborné pokrmy i nápoje. Bezkonkurenční prostor mezi každým sedadlem, jedinečná konfigurace 1–2–1, která umožňuje každému přímý přístup do uličky. Všechny vymoženosti, které byste očekávali v kanceláři, jsou k dispozici v centrálním panelu vaší sedačky, který zahrnuje napájení a USB porty. Lahodné menu, speciálně vytvořené týmem slavných šéfkuchařů z celého světa, jistě probudí v každém náročného požitkáře. Vychutnejte si nejlepší pokrmy 9 tisíc metru nad zemí.

Samozřejmostí je osobní LCD obrazovka s úhlopříčkou 45 cm pro využití špičkového zábavního systému KrisWorld.

Pokud cestujete s partnerem, mohou vám letušky připravit ze dvou sousedních sedadel manželskou postel.

 singapore-airlines-035.jpg
 

 

 

Singapore Airlines A380 - Premium Economy Class

Třída premium ekonomy představuje mezistupeň mezi ekonomickou a business třídou. Cestující mají k dispozici pohodlná kožená sedadla o šíři 50 cm, rozestupy mezi sedadly jsou 96,5 cm a konfigurace sedadel je 2-4-2. Pro sledování zábavního systému KrisWorld je vám k dispozici monitor s úhlopříčkou 33 cm (největší ve své třídě).

Během letu můžete využít USB port, zdroj napájení i lampu na čtení. Servis během letu se blíží servisu v business třídě - k dispozici budete mít šamaňské, výběrová vína a samozřejmostí je i strava od renomovaných kuchařů.

Povolená váha zavazadel je vyšší než v ekonomické třídě - celkem 35 kg (jeden kus nesmí přesáhnout váhu 32 kg), na věrnostní kartu KrisFlyer se načítá o 10 % více mil než je tomu v ekonomické třídě a počítat můžete i s přednostním odbavením a nástupem do letadla.

singapore-airlines-039.jpg 
 

 

 

Singapore Airlines A380 - Economy Class

Nabízí více místa, prostornější sedačky a více zábavy než kdy dřív. Ergonomický design sedadel je umocněn opěrkou hlavy, která může byt nastavena podle potřeby pro vetší pohodlí. Zlepšilo se i technické vybaveni – osobní lampička a zásuvka zabudovaná přímo v sedačce. Při cestě se Singapore Airlines mate možnost ochutnat výbornou asijskou kuchyni či mezinárodní speciality. Čas při cestování lépe utíká, když máte k dispozici zábavní program KrisWorld prezentovaný na obrazovce o úhlopříčce 26 cm.

 singapore-airlines-042.jpg
 

 

Mám zájem o letenku s A380

 

Naši specialisté na letenky