Letenky s Airbusem A380 společnosti Emirates

Jelikož v cestovní agentuře Airticket víme, že dlouhé lety mohou být někdy únavné, poskytujeme vám letenky od nejmodernějších leteckých společností, které během letu poskytují nejvyšší možný komfort. Zlatým hřebem naší nabídky je Airbus A380 společnosti Emirates, největší dopravní letadlo současnosti. Tento letoun promění obyčejný zdlouhavý let v nezapomenutelný zážitek. Jeho dvě paluby pojmou až 615 cestujících, zároveň však ve všech třídách poskytují mnohem více místa, než je obvyklé u starších typů letounů. Airbusy A380 společnosti Emirates jsou navrženy tak, aby i cestujícím v ekonomické a business třídě poskytly neobyčejně komfortní podmínky cestování. Pasažéři v první třídě si pak mohou užívat naprostého soukromí během letu.

emirates-013.jpg 
 
 

 

Luxusní verze Airbusu A380 společnosti Emirates nabízí dosud nepřekonaný komfort. Palubní Wi-Fi, telefon, LCD obrazovka se spoustou hudby, filmů, e-mailovým klientem a programem na posílání SMS, široký výběr těch nejlepších jídel a nápojů a dostatek místa jsou v Airbusu A380 standardním vybavením. Letoun však nabízí ještě mnohem více – bary, salonky, kde se můžete setkat s ostatními pasažéry, luxusní soukromé kabiny pro cestující první třídy, plně sklápěcí sedadla pro pohodlný spánek v business class a dokonce i palubní spa. Díky těmto nadstandardním službám vystoupíte z letadla odpočinutí, svěží a připravení si naplno užít první den své vysněné dovolené.

 

Luxusní první třída v A380 – First Class Private Suites Emirates

Pokud oceňujete soukromí a servis šitý na míru, jsou pro vás luxusní kabiny First Class Private Suites tou pravou volbou během dlouhých letů. Každá soukromá kabina je vybavena posuvnými dveřmi, které můžete kdykoliv během letu zatáhnout a nerušeně odpočívat. Soukromý minibar nabízí široký výběr občerstvení. V kabině je zabudováno nastavitelné osvětlení, zrcadlo, vlastní toaletní stolek a malý šatník. Chcete-li se uložit ke spánku, vykouzlí posádka z vašeho sedadla plnohodnotné lůžko s matrací a samozřejmostí je i teplá přikrývka a polštářek.

Nedílnou součástí cestování v první třídě A380 je také unikátní Shower Spa – stylová koupelna s nejmodernějším sprchovým systémem. Personál Emirates vám poskytne ručníky i toaletní potřeby vyrobené výhradně z přírodních materiálů. V cílové destinaci tak přistanete čistí a svěží.

Máte-li chuť se pobavit s ostatními pasažéry, zajít si na skleničku nebo si dát něco malého k jídlu, můžete navštívit salonek, tzv. Onboard Lounge, který je cestujícím first class a business class k dispozici na horní palubě letounu v zadní části. Nechte se rozmazlovat delikatesami na úrovni pětihvězdičkové restaurace. Připraví vám je jedni z nejlepších světových kuchařů. Nabídku doplňují vína, pečlivě vybraná znalými sommeliéry, a koktejly, které vám namíchají profesionální barmani.

Cesta první třídou s Emirates je neobyčejným zážitkem, a společnost Airticket vám jej ráda zprostředkuje. Ale pozor – jakmile jednou vyzkoušíte Private Suites, už nikdy nebudete chtít létat jinak!

 emirates-006.jpg
 

 

Pohodlí v Business Class v A380 Emirates

Široká, ergonomicky tvarovaná sedadla v business class můžete pouhým zmáčknutí jednoho tlačítka proměnit v pohodlné, 200 cm dlouhé lůžko. Poloha sedadla je nastavitelná pomocí dotykové obrazovky před vámi. Elektrické zásuvky, připojení k internetu a pracovní stolek vám umožní vyřídit za letu vše důležité. Cestu může zpříjemnit soukromý minibar nebo široká LCD obrazovka se zábavním systémem.

Máte-li chuť se pobavit s ostatními pasažéry, zajít si na skleničku nebo si dát něco malého k jídlu, můžete navštívit salonek, tzv. Onboard Lounge, který je cestujícím first class a business class k dispozici na horní palubě letounu v zadní části. Nechte se rozmazlovat delikatesami na úrovni pětihvězdičkové restaurace. Připraví vám je jedni z nejlepších světových kuchařů! Nabídku doplňují vína, pečlivě vybraná znalými sommeliéry, a koktejly, které vám namíchají profesionální barmani.

 emirates-026.jpg
 

 

Relaxujte v Economy Class v A380 Emirates

Sedadla pro ekonomickou třídu poskytují nadstandardní množství místa. Na monitoru před sebou můžete sledovat až 1400 zpravodajských a zábavních kanálů. Za letu také pohodlně odpovíte na maily i SMS zprávy a vyřídíte telefony. Intenzita kabinového osvětlení je nastavena tak, aby zmírnila únavu po letu.

Zůstaňte online

V Airbusech A380 společnosti Emirates můžete zůstat online 2 hodiny během každého letu, i když se právě nacházíte 40 000 stop (cca 12 km) nad zemí. Na palubě je vám k dispozici Wi-Fi OnAir. Pokud jste člentem Emirates Skywards programu můžete mít delší využívání wi-fi za nižší poplatek nebo dokonce zdarma dle úrovně členství. V každém sedadle je navíc zabudovaný USB port a zásuvka pro dobíjení.

Cesta s Emirates Airbusem A380 se vyrovná luxusním zážitkům, které vás čekají na dovolené. Pokud máte zájem Airbus A380 vyzkoušet, neváhejte nás kontaktovat.

 

Mám zájem o letenku Emirates A380

Naši specialisté na letenky