Na opravdovém pojištění a kvalitních službách se nevyplatí šetřit

Lepší ochranu vašeho zdraví

Víte, že onemocnění je nejčastější nepříjemností na cestách? Díky kvalitnímu pojištění se však výdaje na léčení vůbec nedotknou vaší peněženky. Můžete počítat prakticky s neomezeným plněním i s aktivní asistencí českého lékaře. K uzdravení při delší hospitalizaci navíc jistě přispěje přítomnost vašich nejbližších. Jejich pobyt ve vaší blízkosti nejen zajistí ERV Evropská pojišťovna, ale i uhradí. A při trvalém poškození zdraví či úmrtí následkem úrazu vyplatí alespoň nezanedbatelnou finanční náhradu.

Dobrý pocit v zahraničí

Ocitnout se na dovolené bez vhodného oblečení a osobních věcí nemusí být takový problém, víte-li, že při zpoždění zavazadel si můžete pořídit alespoň to nejnutnější! Při odcizení zavazadel vám určitě pomůže náhrada až do výše 30 000 Kč.

Úsporu rodinných financí

Víte, že způsobíte-li v zahraničí škodu na zdraví či majetku, poškozený obvykle požaduje zaplatit velmi vysokou náhradu? ERV Evropská pojišťovna ji za vás z pojištění odpovědnosti uhradí a nabídne i kvalifikovanou pomoc.

Pomoc při nečekaných starostech

Abyste nepřišli o peníze zrušením letenky v důsledku nenadálého onemocnění či jiné události, stačí myslet na pojištění stornopoplatků. Ani zmeškání odjezdu do zahraničí či zpoždění odletu nemusí nutně znamenat konec dovolené, máte-li u ERV Evropské pojišťovny sjednáno vhodné pojištění.

 

Nevydařila se dovolená?

Absolutní novinkou na našem trhu je kompenzace až 20 000 Kč, která vám bude vyplacena, budete-li v zahraničí hospitalizováni, a přijdete tak o skutečné zážitky z vaší dovolené.

Musíte zrušit cestu?

Proplacení stornopoplatků si nejvýhodněji zajistíte už se základním pojištěním Single Trip Standard. Pojištění storna lze sjednat nejpozději v den uhrazení letenky, a to pouze v cestovní agentuře kde jste zakoupili letenku. Rozsah pojistné ochrany je uvedený v přehledu druhů pojistek. Rádi vám poradíme s výběrem a optimální variantou pro vaši cestu.

Co není pojištěno?

Vztahy s klienty buduje ERV Evropská pojišťovna na vzájemné důvěře a informovanosti. Pojišťovna nemá tedy potřebu skrývat okolnosti, kdy neposkytne pojistné plnění. Proto se vždy dobře seznamte s výlukami z pojištění, jež jsou navíc zvýrazněny v pojistných podmínkách. Žádné cestovní pojištění vám například neuhradí léčení onemocnění, které bylo známo už při jeho sjednání či před odjezdem do zahraničí. Podrobnosti o všech výlukách vám vždy rádi poskytneme.

 

 

Naši specialisté na letenky