Zastavte se při své cestě do dalekých destinací v Dubaji

Cestovní agentura Airticket se v roce 2012 stala partnerem společnosti Emirates a je doporučovaným prodejcem programu Dubai Experience (DEX) v České republice. Letecká společnost Emirates létá do více než 100 destinací na celém světě právě přes Dubaj. Ať už letíte do Dubaje nebo v tomto městě jen přestupujete, můžete využít jeden z mnoha balíčků a užít si zajímavý pobyt v jednom z nejdynamičtějších měst světa.

Od 22.3.2014 jsou občanům České a Slovenské republiky udělována „visa on arrival“ do cestovního pasu po příletu do Dubaje zdarma. Platí pro pobyty do 30 dní. Není již tedy nutné vyřizovat si víza před příletem do Dubaje.

Využijte výhod široké nabídky programu Dubai Experience

Pokud cestujete se společností Emirates do některé ze vzdálenějších destinací a přejete si cestu zpříjemnit pobytem v moderní a pohostinné metropoli Dubaji, nebo si přejete místo dlouhého čekání na letišti odpočinout v hotelu, či si toužíte cestu z exotické dovolené zpestřit výhodnými nákupy, je pro Vás program Dubai Experience to pravé. Dubai Experience (DEX) zahrnuje ubytování od jednoduchých apartmánů po špičkové hotely a v případě zájmu i transfery. Můžete si zakoupit i různé výlety, návštěvy atraktivních míst ve Spojených arabských emirátech nebo zažít dobrodružství, které jinde nenajdete. Při zakoupení dvou a více aktivit je možné získat opravdu zajímavé ceny.

V případě zájmu o ověření dostupnosti a ceny DEX nebo pokud byste si přáli vyhledat letenku, můžete vstoupit do formuláře pro objednávku pomocí tohoto tlačítka:

Mám zájem o Dubai Experience

Seznamte se s nabídkou zajímavých balíčků ubytování a výletů v Dubaji

Dubai stopover obsahuje:

  • možnost výběru ubytování ze široké nabídky více než 100 hotelů všech kategorií od jednoduchých až po luxusní
  • výběr z více než 50 druhů různých atrakcí
  • výběr z řady hotelů, které mají 24-hodinový check-in/check out
  • bohaté snídaně formou bufetu
  • transfery do hotelu a zpět minibusem (individuální transfery jsou na vyžádání za příplatek)
  • v případě infividuálního zaplaceného transferu Vám podrobnosti upřesní v Emirates Chauffeur Drive Lounge

Po obdržení platby Vám zašleme voucher do vybraného hotelu a případné další podrobnosti.

Dubai Experience lze využít i v případě, že cestující mají pouze jeden let s leteckou společností Emirates. Balíček lze využít i v případě, je-li Dubaj cílovou destinací.

Výlety v rámci Dubai Experience

V rámci zakoupení balíčku Dubai Experience si můžete zaplatit i řadu výletů. Vybírat můžete z tématických parků, vodních parků, hop-on, hop-off bus výletů, dobrodružství v poušti, divadel a mnoha dalších. Níže uvádíme popisy některých výletů.

 

Best of Dubai in 24 hours

To nejlepší z Dubaje začíná vyzvednutím v hotelu a půldenním městským výletem po Dubaji. Navštívíte vše - od fascinujících mrakodrapů, přes přístav, Dubai Palm, historické tržiště Old Souk až po večeři v poušti. Končí se odvozem zpět na hotel.

Snídaně v Burj Khalifa

Exkluzivní ranní vstup do nejvyšší budovy světa (před otevřením veřejnosti). Užijete si vyhlídku a ve 124. patře můžete posnídat teplý nápoj a pečivo.

Prohlídky Dubaje

 V nabídce je několik možností prohlídek Dubaje, jsou různě dlouhé a zahrnují různé části města.

Atlantis Aquaventure

Vybrat si můžete z několika druhů vodních zážitků v proslulém aquaparku Atlantis na vrcholku proslulé dubajské palmy. K dispozici je více než 30 druhů aktivit od prohlídky okouzlujícího akvária The Lost Chambers přes pobyt na pláži, lekce surfování až po jízdu na nejrychlejších skluzavkách na světě. Park je vhodný pro celé rodiny.

Private Abu Dhabi City Tour

Soukromý výlet do hlavního města Spojených Arabských Emirátů - Abu Dhabí, které spojuje klasické historické památky s moderním současným životem. Součástí je návštěva ostrova Yas, Ferrari World, muzea Louvre a velké mešity šejka Zayeda. 

HeliDubai

Prvotřídní poskytovatel služeb přepravy helikoptérou v rámci Spojených Arabských Emirátů Vám nabízí zprostředkuje neuvěřitelný pohled městské mrakodrapy, písečné pláže a oceán.

Ski Dubai

Jednou z aktivit v Dubaji může být i návštěva Snow Parku Ski Dubai, kde si můžete užít sněhové radovánky - postavit sněhuláka nebo třeba uskutečnit sněhovou bitvu, sáňkovat, lyžovat, skákat na rampě nebo si můžete prohlédnout vnitřní ledové jeskyně.

Legoland Dubai

Tématický park pro rodiny s dětmi, které milují Lego. Můžete se projet na horské dráze a obdivovat svět postavený z Lega.

Zážitky v poušti

Můžete se zúčastnit jen výletu terénním autem do pouště nebo prožít kouzlující večer s úžasným kulinářským zážitkem a arabskou pohostinností uprostřed pouštní pevnosti nebo strávit v poušti celou noc ve speciálně upravených stanech.

Golf v Dubaji

V nabídce je několik možností pro hru golfu.

Služba Meet & Greet

Jedná se o službu uvítání na letišti, pomoc se vstupními formalitami a zavazadly. V případě přestupu Vám pracovníci pomohou projít letištěm a kontrolami.

Vstup do salonku

Pokud si po příletu nebo pro přestup přejete zaplatit vstup do salonku, je to možné. Přístup se dá zaplatit na 4 hodiny, pracovník Vás vyzvedne u výstupu z letadla a odvede do salonku a případně pomůže se zavazadly a odbavením.

Výlet do Fujairah

Výlet do oblasti Fujairah v Ománském zálivu. Zahrnuje výlet do hor, návšťěvu mešity Bidiya a pláže Khofakhan.

 

dex-vylety-001.jpgdex-vylety-004.jpgdex-vylety-005.jpgdex-vylety-014.jpgdex-vylety-006.jpgdex-vylety-015.jpg

 

Mám zájem o Dubai Experience

V případě, že byste si přáli zažít veškerý luxus nádherných destinací nabízených naší spolupracující cestovní kanceláří DELUXEA – MaledivyMauritiusSeychelyDubajFijiPolynézieBrazílieThajskoVietnam a jiné můžeme Vám vytvořit nabídku ubytování na celý Váš pobyt.

Naši specialisté na letenky