Informace k letenkám

Airticket s.r.o. vám k letenkám poskytuje kompletní servis. Na této stránce naleznete bližší informace o zavazadlech, letenkách, cestování v business nebo první třídě a vybraných stopoverech a destinacích. K dispozici je zde i nabídka zaměstnání v naší cestovní agentuře, pokud zrovna někoho hledáme.

Akreditace IATA

Asociace IATA umožňuje vybraným cestovním agenturám prodávat letenky a další služby sdružených leteckých společností prostřednictvím udělení IATA akreditace. Firma Airticket s.r.o. splňuje náročné limity a od roku 2010 se řadí mezi akreditované IATA agenty.

Akreditace IATA

Dárkový poukaz na letenku od Airticket s.r.o.

Pokud přemýšlíte o netradičním dárku pro své blízké, máme pro vás to pravé. Formou našeho dárkového poukazu můžete své milované osobě věnovat nezapomenutelný zážitek. Letenky vyhledává náš tým specialistů na klíč = dle individuálního přání klienta.

Dárkový poukaz

 

 

Destinace Airbusu A380

Pro zájemce o cestování největším dopravním letounem světa nabízíme informace o jednotlivých leteckých společnostech a destinacích, které jím můžete navštívit. Tento letoun promění obyčejný zdlouhavý let v nezapomenutelný zážitek.

Destinace Airbusu A380

Informace o zavazadlech

Pokud si přejete ověřit možnosti přepravy zavazadel na vašem letu, přesnou informaci vždy budete mít uvedenu v letence nebo vám ji na požádání rádi sdělíme. Obecné informace si můžete prostudovat kliknutím na tlačítko níže. Naleznete zde informace o odbavených zavazadlech, příručních zavazadlech i možnostech přepravy speciálních zavazadel. Podmínky se mohou lišit u jednotlivých leteckých společností.

Informace o zavazadlech

 

 

Rady na cestu

V případě, že by vás zajímaly informace o tom, jaké jsou výhody elektronické letenky, jaké jsou bezpečnostní postupy na letištích, případně práva cestujících v letecké dopravě a další informace, můžte navštívit stránku Rady před cestou proklikem níže. Zjistit zde můžete také to, jaké doklady pro cestu budete potřebovat nebo jakým způsobem se můžete odbavit.

Rady před cestou

Ceník poplatků Airticket s.r.o.

Na stránce níže naleznete ceník našich poplatků.

Poplatky za extra servis

 

 

First a Business class

Pokud zvolíte tuto stránku proklikem níže, můžete se dozvědět výhody cestování v první nebo business třídě. Každá letecká společnost má svá specifika, která můžete nalézt v sekci „Společnosti“. Na vyžádání vám rádi sdělíme ceny letenek i dostupné služby v první nebo business třídě.

First class

Business Class

Dubai Experience

Dubai Experience představuje stopover v Dubaji, na stránce si můžete prostudovat informace o nabídce letecké společnosti Emirates. Vybrat si můežte z ubytování v různých hotelech v Dubaji, můžete si připlatit i za služby výlety na letišti i v rámci Dubaje.

Dubai Experience 

 

 

Letenky do Sydney

Stránka níže je vytvořena především pro klienty, kteří si přejí zjistit informace o Sydney a o letenkách do Sydney.

Letenky do Sydney

Letenky na Havaj

Prostřednictvím prokliku níže můžete získat inforamce o Havajských ostrovech. Naleznete zde i informace o leteckém spojení do hlavních měst těchto ostrovů. K dispozici je i široká síť spojení mezi jednotlivými hlavními letišti.

Letenky na Havaj

 

 

 

Mám zájem o rezervaci letenky

Naši specialisté na letenky