Letecká společnost Austrian Airlines

Mottem letecké společnosti Austrian Airlines je úsloví We fly for your smile, tedy v překladu Létáme pro Váš úsměv. Austrian Airlines mají jednu z nejlépe hodnocených Business Class na světě. Služby poskytované v business třídě Austrian jsou na předních místech v celosvětovém hodnocení Skytrax. Na dálkových, středně dlouhých i krátkých trasách jsou podávány prvotřídní pokrmy doplněné vynikající pravou Vídeňskou kávou a nejlepšími druhy vín.

Mám zájem o letenku s Austrian Airlines

austrian-airlines-001.jpg 
 
 

 

Letecká síť a flotila Austrian Airlines

Austrian zajišťuje optimální spojení letišť všech rakouských spolkových zemí s celým světem. Na domovském letišti ve Vídni přestoupíte za pouhých 25 minut, což je nejkratší čas na přestup na celém světě.

Vysokým počtem letů na Střední východ zajišťuje Austrian letecké spojení s nejdůležitějšími centry tohoto regionu. V nabídce má rovněž oblíbené vzdálené destinace, jako jsou Bangkok, New York, Šanghaj, Peking, Chicago a Washington – dosažitelné přímým letem z Vídně.

Síť pravidelných linkových letů společnosti Austrian Airlines a jejích partnerů (Lauda Air a Austrian Arrows) zahrnuje 130 destinací na celém světě. Dobrou koordinací odletových a příletových časů poskytuje Austrian ideální spojení do vámi vybraného města.

V současné době Austrian Airlines vlastní typy letadel Airbus 321, 320, 319, Boeing 777, 767, Embraer 195 a Bombardier Q400.

 austrian-airlines-002.jpg
 

 

 

Služby na palubě Austrian Airlines

Zaměstnanci Austrian Airlines vám nabídnou srdečnost, šarm a prvotřídní služby a připraví Vám osvěžující a příjemný zážitek z cestování. Kromě toho se můžete těšit na jedinečné kulinářské zážitky na palubě letadla, naprostou přesnost a spolehlivost a na inovace, které vám společně s maximálním komfortem před odletem, během letu i po přistání ještě více zpříjemní cestování.

 

Business třída Austrian Airliness

V business třídě Austrian Airlines začíná pohodové cestování už před odletem. Pokud jste si již nevyřídili odbavení předem prostřednictvím mobilního telefonu nebo webové stránky, jděte jednoduše k přepážce business třídy. Na přepážce obdržíte rychle a s úsměvem vaši palubní vstupenku. U letů na krátké a střední vzdálenosti poskytuje sportovní, ergonomicky řešené kožené sedadlo elegantního tvaru více prostoru pro nohy.

Dálkové lety v business třídě Austrian Airlines jsou mimořádným zážitkem. Palubní personál vám bude servírovat menu z nabídky firmy DO & CO složené z několika chodů, které pro vás na palubě letadla vkusně upraví šéfkuchař společnosti Austrian Airlines. Nejprve obdržíte z kuchyně malou pozornost, po níž následují polévka a předkrm, dále pak výběr ze tří hlavních jídel. Po hlavním chodu můžete potěšit žaludek různými dezerty a sýry. K opravdu příjemnému letu patří i pohodlný odpočinek. Ten Vám nabízí téměř dvoumetrové, do vodorovné polohy sklopitelné sedadlo s masážní funkcí. Na hebkém polštáři a pod teplou přikrývkou budete spát doslova jako na obláčku. Při nočních letech vám letušky na přání povlečou přikrývku nebo polštář bílým ložním prádlem. Každé sedadlo je vybaveno vlastní obrazovkou, na které můžete shlédnout vybraný film, k dispozici vám budou zvukotěsná sluchátka pro poslech hudby z audioprogramu v kvalitě Dolby Surround.

 austrian-airlines-003.jpg
 

 

Ekonomická třída Austrian Airlines

Palubní personál vám bude během letu plně k dispozici a bude dbát na to, aby žádné z vašich přání nezůstalo nesplněno. Ekonomická třída se sedadly o šířce 44 cm a rozestupy mezi řadami přibližně 80 cm vám nabídne dostatek pohodlí. Kdo je unavený, může jednoduše sklopit sedadlo dozadu do úhlu přibližně 120° a pohodlně si zdřímnout. Během letu do evropských destinací vám letušky nabídnou občerstvení a pokrmy z nabídky cateringové společnosti DO & CO. Lety trvající více než dvě hodiny jsou zpestřeny rozmanitou nabídkou sportovních pořadů nebo animovaných a dokumentárních filmů.

Cestující do vzdálenějších destinací budou překvapeni speciálními službami pro dálkové lety. Po startu je nabízen nápoj na uvítanou a drobné pečivo. Následně si můžete vybrat ze dvou druhů menu o dvou chodech z jídelníčku firmy DO & CO. Krátce před přistáním je nabízen osvěžující vyhřátý ručník a v závislosti na denní době se servíruje snídaně nebo přesnídávka.

austrian-airlines-004.jpg 
 

 

Miles & More - věrnostní program

Miles & More je věrnostním programem letecké společnosti Austrian Airlines. Za své proletěné letenky  Austrian Airlines i jejich partnerů ze Star Alliance můžete sbírat míle na svou kartu. Nasbírané míle můžete využít pro nákup letenek nebo upgrade letenek do vyšší třídy.

Austiran Airlines bohužel od roku 2013 neposkytují možnost rezervace sedadel zdarma dříve než 24 hodin (u některých měst 47 hodin) před odletem. Pokud byste měli zájem o rezervaci sedadel dříve než 24 respektive 47 hodin před odletem (zdarma lze rezervovat až při elektronickém odbavení nebo při odbavení na letišti), je nutné za tuto službu zaplatit. Ceny vám rádi na požádání sdělíme.

Přejeme Vám příjemnou cestu s leteckou společností Austrian Airlines.

Mám zájem o letenku s Austrian Airlines

Naši specialisté na letenky