Letištní salónky na letišti Vídeň

Víme, že čekání na lešitších může být nepohodlné, a proto jsme Vám v Airticket sepsali informace k letištním salónkům na letišti ve Vídni. Na Vídeňském letišti můžete využít službu VIP & Business Services nebo salónky JET LoungeAIR LoungeSKY Lounges nebo Austrian/Star Alliance Lounges. Ve všech salóncích můžete očekávat bohaté občerstvení Do & Co, alkoholické i nealkoholické nápoje, wi-fi zdarma, široký výběr mezinárodních novin i časopisů, relaxační a masážní křesla i sprchy.

Cestující s letenkou v první nebo obchodní třídě libovolné letecké společnosti, případně držitelé vybraných kraditních karet a vybraných členských karet mají přístup do salónků zdarma. Ostatní cestující bez ohledu na leteckou společnost mohou služeb salónků využít za poplatek 29,50 EUR.

 parkovani-letiste-viden-002.jpg
 

 Pro své pohodlí můžete využít následující služby a salónky:

VIP & Business Services

VIP & Business Services představují služby poskytovné klientům letiště Vídeň bez ohledu na cestovní třídu nebo leteckou společnost. Pracovníci letiště Vám po uhrazení poplatku za vybrané služby poskytnou prvotřídní servis při Vašem odletu, po příletu i během přestupu na letišti Vídeň. Očekávat můžete příjemnou atmosféru a vysoký standard služeb, flexibilitu, bezpečnost a výraznou úsporu času. Samozřejmostí jsou alkoholické i nealkoholické nápoje během pobytu v salónku. Nemusíte se starat o odbavení, zavzadla, pasovou kontrolu ani další formality, vše za Vás provedou pracovníci VIP & Business Services. Jako klienti budete přivítáni ihned po přistání letadla nebo odvezeni VIP automobilem přímo k letadlu na ploše. Ceny jsou individuální dle požadovaných služeb a otevřeno je 06:00 – 22:30, ale je možné nabídnout individuální cenu po dohodě i mimo pracovní hodiny.

JET Lounge

Salónek JET Lounge je k dispozici cestujícím v rámci schengenského prostoru, ideálně odlétajícím z gatu B, C nebo D. Salónek naleznete v prostoru za pasovou kontrolou 2, naproti obchodu Swrovski. Otevírací doba 05:00 – 22:00.

 

 

AIR Lounge

Salónek AIR Lounge je k dispozici cestujícím mimo schengenský prostor, ideálně odlétajícím z gatu D. Nachází se za pasovou kontrolou v prostoru gatu D. Otevírací doba 05:00 – 24:00.

SKY Lounge (Schengen)

Salónek SKY Lounge je k dispozici cestujícím v rámci schengenského prostoru, ideální pro odlety z gatu F a G. Salónek se nachází v Terminálu 3 ve 2. patře. Otevírací doba 05:00 – 22:00.

 

 

SKY Lounge (Non-Schengen)

Salónek SKY Lounge je k dispozici cestujícím mimo Schengen, ideálně odlétajícím z gatu G. Nachází se v terminálu 3 ve 2. patře hned za pasovou kontrolou. Otevírací doba 05:00 – 22:30.

Austrian/Star Alliance Lounges

Přes 2000 m čtverečních pro relax nabízí ve 2. patře terminálu 3 salónky Austrian a Star Alliance. Situovány jsou za bezpečnostní kontrolou terminálu 3. Cestujícím jsou k dispozici Austrian HON Circle Lounge, Austrian Senator/Star Gold Lounge a Austrian Busienss Lounge. Otevírací doba u všech pro schengenský prostor je 05:30 – 22:30, mimo Schengen pak 05:30 – 23:30.

 

 

Naši specialisté na letenky