Výhody koupě

 

Výhody koupě letenek od specializované IATA agentury Airticket s.r.o.

Díky našemu týmu specialistů s dlouholetou praxí a mezinárodnímu rezervačnímu systému Vám můžeme nabídnout letenky do celého světa s odletem z evropských měst i přeletové letenky v různých částech světa. Vyplněním formuláře níže ušetříte svůj čas, který byste jindy věnovali složitému vyhledávání letenek.

Prosím, sdělte nám: přesná jména všech cestujících osob (u dětí do 12-ti let rovněž datum narození), kolik nocí chcete v cílové destinaci strávit, termín, kdy můžete odletět, místo odletu a leteckou společnost (máte-li svoji oblíbenou). Doplňte, zda preferujete nejnižší možnou cenu letenek, nebo zda je pro Vás termín důležitější než cena.

Rezervace letenek je zdarma a je nezávazná. Cenová nabídka na letenky, tak jak ji dostáváme od leteckých společností, je platná 24 hodin. Vzhledem k rychlým změnám cen ropy a na ni závislých palivových příplatků se může měnit i výsledná cena letenek. Cestovní agentura si vyhrazuje právo upravit cenu letenky, pokud rezervaci potvrdíte až po několika dnech.

 

Postup při zajišťování letenek

1) Oznamte nám datum Vaši cesty a letenku Vám zajistíme my.

Ceny letenek se odvíjejí od obsazenosti letů (dle termínů svátků, prázdnin, sezóny atd.) a počtu dnů zbývajících do odletu. Chcete-li cestovat co nejlevněji, doporučujeme rezervovat letenku s velkým předstihem (ideálně několika měsíců). Express odlety jsou možné. Pro bližší informace o aktuálních cenách letenek zavolejte na +420 724 730 001 nebo +420 724 730 004. Letenky je možné uhradit v hotovosti v jedné z našich kanceláří, nebo bankovním převodem na náš účet.

V případě zájmu o koupi letenky s libovolnou leteckou společností můžete využít tlačítko níže pro vstup do formuláře nebo nás můžete kontaktovat

  • na emailu rezervace@letenky-na-klic.cz
  • nebo na pevných linkách (+420) 543 524 442 pro Brno a (+420) 224 234 964 – 5 pro Prahu
  • nebo na mobilních telefonech (+420) 724 730 001 pro Brno a (+420) 724 730 004 pro Prahu

Mám zájem o rezervaci letenky

 

2) Letenku si můžete rezervovat přes specializovaný server.

Pro snadné vyhledání nejvýhodnějšího leteckého spojení Vám nabízíme dva nezávislé vyhledávače letenek od konkurenčních prodejců kralovna.cz a pelikan.cz. Snadno a rychle si u nás vyberete nejvýhodnější možnou letenku za nejlepší cenu. Nabízíme široký výběr destinací do celého světa za výborné ceny.

Postup rezervací letenek 100% online systém – vyhledání končí vždy rezervací v rezervačním systému napojeném přímo na leteckou společnost. Provedení rezervace je přehledné, jednoduché a za nejvýhodnější dostupnou cenu. Po rezervaci obdržíte emailem její potvrzení, které bude obsahovat termín, do kdy je nutné letenky uhradit a vystavit dle podmínek letecké společnosti. Následně budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří se s vámi dohodnou na dodání letenky. Možnost platby letenky je kartou online nebo v hotovosti.

 

 

Info linka : 810 810 810

Systém hledá nejlevnější cenu letenky v rezervačním systému napojeném přímo na leteckou společnost. Automaticky vyhledává odlet z Prahy, Vídně a Bratislavy a srovná, odkud je nabízena nejlevnější letenka. Provedení rezervace je přehledné a jednoduché. Po rezervaci obdržíte emailem potvrzení, které bude obsahovat termín, do kdy je nutné letenky uhradit a vystavit dle podmínek letecké společnosti. Následně budete kontaktováni pracovníky call centra, kteří se s vámi dohodnou na dodání letenky:

  • elektronicky emailem
  • na letišti v Praze
  • v pobočkách v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Liberci, Hradci Králové, Českých Budějovicích, Olomouci, Karlových Varech, ve Zlíně nebo poštou.

Možnost platby letenky je kartou online nebo v hotovosti.

Nabídneme Vám seznam všech letů vybrané letecké společnosti v daný den pro lepší orientaci a načasování cesty. Systém současně hledá i nejnižší možnou cenu letenky v rozmezí +/- 7 dní, 3 dny nebo 1 den od zadaného data, popř. pouze v zadaných termínech. Je zde možnost nabídky kalendáře dle volných míst pro získání výhodnější ceny. Umožňujeme vyhledávání podle letového řádu v případě požadavku na konkrétní spoj, což ocení především business cestující.

Snažíme se neustálé zdokonalovat a přizpůsobovat potřebám klientů. K dispozic máte i telefonní help desk. Proto neváhejte a rezervujte si nejlevnější letenku právě na našich stránkách.

 airticket-003.jpg
  

PELIKÁN - ONLINE REZERVACE LETENEK

Hledejte na Pelikán.cz

V případě, že byste si přáli zažít veškerý luxus nádherných destinací nabízených naší spolupracující cestovní kanceláří DELUXEA Maledivy, Mauritius, Seychely, Dubaj, Fiji, Polynézii, Brazílii, Thajsko, Vietnam a jiné můžeme Vám udělat nabídku ubytování na celý Váš pobyt nebo jen na pár nocí (2–3), díky které Vám můžeme nabídnout letenky za zvýhodněnou touroperátorskou cenu, která je výrazně levnější ve srovnání s letenkami bez ubytování. Objednáte-li si jen pár nocí, tak zbylou dobu pobytu můžete strávit v ubytování, které si sami najdete.

Mám zájem o letenku

Naši specialisté na letenky