Letecká společnost Air New Zealand

Letecká společnost Air New Zealand má pro své klienty vždy připraven velmi kvalitní servis. Pro ještě více pohodlí na vašich cestách Vám Air New Zealand nabízí tři cestovní třídy. Jistě oceníte velmi výhodná spojení do Los Angeles, Hong Kongu, na Nový Zéland, Pacifické ostrovy a do dalších destinací. Společnost nabízí i úžasný zážitek cesty kolem světa s možností kombinace letů a směrů dle přání klienta. Jedná se o výlet, na který se nezapomíná a který předčí všechna Vaše očekávání. To vše za velmi výhodnou cenu.

Celou cestu Vám zpříjemní pohostinná a přirozená „kiwi“ atmosféra, která je tak typická i pro obyvatele celého Nového Zélandu. Nudit se nebudete. Na poměrně dlouhých letech Vás jistě zaujme široká nabídka nejnovějších filmů, TV stanic, hudby a her, to vše ochucené pravou novozélandskou kuchyní a vybraným vínem.

Mám zájem o letenku s Air New Zealand

 air-new-zealand-001.jpg
 
 

 Servis na palubách Air New Zealand

Business třída Air New Zealand – Business Premier

Nejvyšší cestovní třídou je u Air New Zealand třída Business Premier. V Business Premier si můžete dopřát veškerý komfort a během cesty relaxovat. Luxusní kožená sedadla jsou plně rozložitelná až do vodorovné polohy a délka lůžka je 202 cm. Z každého sedadla je přímý vstup do uličky. Cestujícím je k dispozici výtečná kuchyně jak novozélandská, tak mezinárodní, včetně vynikajících novozélandských vín a různých koktejlů. Dostupnost Business Premier je v letadlech Boeing 777 nebo 747. V letadlech typu Boeing 767 není možné v Business Premier sedadla rozložit do vodorovné polohy. Cestující mohou využít rovněž prostorné koupelny a luxusní škály přírodních produktů z Nového Zélandu k péči o pleť a pokožku.

air-new-zealand-003.jpg 
 

 

Premium Ekonomy Air New Zealand

Air New Zealand nabízí jako mezitřídu Premium Economy - mezistupeň mezi business a ekonomickou třídou, v níž jsou klientům nabízeny služby na úrovni business třídy, ale ceny jsou nižší než za letenky v business třídě. Cestující v premium ekonomy mají k dispozici přednostní odbavení, celá sekce premium ekonomy je oddělena přepážkou od běžné ekonomické třídy, sedadla jsou koncipována s větším prostorem pro nohy a rozměrově jsou jedněmi z největších ve své třídě. Rozestupy mezi sedadly jsou 97 – 102 cm v závislosti na typu letounu. Sedadla je možné sklopit do polohy lehátka s opěrkou pro nohy. K menu (na úrovni business třídy) jsou podávána novozélandská vína nejvyšší kvality. Samozřejmostí je vyšší váha odbavených zavazadel - 2 x 23 kg a příručních zavazadel - 2 x 7 kg oproti běžné ekonomické třídě.

 air-new-zealand-009.jpg
 

 

Ekonomická třída Air New Zealand

Základní třídou je třída Economy. Air New Zealand si zakládá na dostatku osobního prostoru pro každého cestujícího, proto především na dlouhých letech naleznete sedadla dostatečně vzdálena od sebe a ergonomicky tvarovaná, rozestupy mezi sedadly jsou až 86 cm. Pro zpříjemnění dlouhých letů (jen u vybraných typů letadel) je možnost upgradovat letenky za poplatek do tzv. Skycouch. Zjednodušeně řečeno se jedná o lůžkovou úpravu tří sedadel vedle sebe. Výsledný rozměr takto vzniklého prostoru je 155×74 cm. Skycouch je vhodný zejména pro pár, který by si během cesty přál odpočinout, rodiče s malým dítětem nebo jednoho rodiče se dvěma dětmi. V současnosti je tato možnost dostupná pouze na dálkových letech Boeing 777 a 787-9.

 air-new-zealand-006.jpg
 

 

Letové řády Air New Zealand – Cesta kolem světa

Domovským letištěm Air New Zealand je město Auckland na Novém Zélandu. Z Prahy je možný přípoj s leteckou společností British Airways, z Vídně pak s leteckou společností Austrian, a to vždy přes Londýn, kde má Air New Zealand jedinou evropskou bránu. Air New Zealand létá z Londýna do Los Angeles denním letem (i zpět), do nebo z Asie je možná kombinace s Lufthansou nebo Austrian. Z Los Angeles pak můžete pokračovat na některý z tichomořských ostrovů (Francouzská Polynésie, Cookovy ostrovy, Havaj nebo Fiji), zahrnout můžete návštěvu Nového Zélandu i Austrálie a dále některých měst v Asii (např. Tokio, Hongkong, Šanghaj). Cesta kolem světa je jedinečným zážitkem, na který nezapomenete.

Mám zájem o letenku s Air New Zealand

Naši specialisté na letenky